bbbb

Honičky s policajty – návod na honičky s bugy

Na honičkách s policajty můžete nasbírat hodně zkušenostních bodů. Bohužel už od uvedení 5. verze se jejich kvalita snížila množstvím bugů (chyb ve hře).  A hodně nových bugů se objevilo i po přidání Team Escape do hry.

Když začnete honičku, tak byste neměli v malé rychlosti moc vrážet do policejních aut. Pokud jste si totiž pořídili skilly na zvětšení váhy vozidla (Ram) a zvýšení škod způsobené během nárazu (Demolition man), tak budete možná překvapeni (ne)účinností těchto skillů. Hodnoty byly sníženy na polovinu, takže pokud jste měli například navíc 150% váhy svého auta a posílali jste policajty, kam se vám zlíbilo, teď máte navíc jen 75%, což stačí na slušné prorazení zátarasy.

Změny váhy se dočkala i policejní auta, konkrétně rhina (SUV) a corvetty. U nich je hmotnost jakoby prohozená. Dejte si tedy pozor, aby vás corvetty neobklíčili, protože je jen tak neodstrčíte. A pokud jste do nějaké narazily a další jsou kolem vás, bez emergency evade jste vyřízení.

Určitě vás během honičky překvapilo, že se vám nezapočítávají všechna zničená policejní auta. Tento bug zabraňuje započítávání aut zničených pomocí pastí a zničených corvett a SUV. Pokud tedy máte vyšší úroveň hledanosti, máte většinou možnost na započítání zničených aut hned na začátku honičky, když vrazíte do městských policajtů. Další možností je použití juggernautu. To se vám pak započítá většina aut, která s ním zničíte.

Bugům se nevyhnuli ani silniční zátarasy. Toho, že by na silnici byly jen hřebíkové pásy nebo několika zátaras za sebou jsem si už dlouho nevšiml, ale stále se objevují na podivných místech (třeba na stadionu) a navíc jsou na silnici postavené v opačném směru. Když tedy v rádiu policie hlásí, že hřebíkové pásy jsou na levé straně, ve skutečnosti jsou na pravé straně schované za policejním autem. Další novinkou je mizení zátaras. Když skrz ně projedete, tak brzo zmizí. Zničit policejní auta ze zátaras máte tedy většinou jen jednu.

Možnost na získání co možná největší odměny máte v případě, že začínáte na úrovni hledanosti 1 (kde se vám započítají všechna policejní auta zničená nárazem) a končíte na úrovni 5. Když se vám opravdu zadaří, můžete dostat i kolem 8000 zkušenostních bodů. Ale dejte si také pozor, abyste nezničila hned všechny policajty na začátku honičku. Pak totiž honička brzy skončí a musíte začít znovu.

Sdílet:
 • Bookmarky.cz
 • Linkuj.cz!
 • MojeLinky.sk
 • MySpace
 • Top Články.cz
 • TOPodkazy.cz
 • Twitter
 • vybrali.sme.sk

Sdílet
Zanechte komentář

Komentářů: 3 u “Honičky s policajty – návod na honičky s bugy”

 1. petras66 napsal:

  ahojda, dnes jsem se docela honil s policajtama, a pokazde jsem ujel. vzdy mi to dalo dost bodu a penez, ale dnes to penize odecita a bodu moc neda. neco se zmenilo???

 2. honza napsal:

  petras66: Jenom nová chyba. Když se ti to stane, tak se zkus znova přihlásit do hry.

 3. Petr napsal:

  Ahoj, ze začátku tam byli policajti furt a ted někam zmizeli a nikde na ně nenarazím už několik dní …

Komentovat

You must be logged in to post a comment.

Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music, VPS Hosting and Shared Hosting
cccc